O nas

Ponad 20 lat doświadczenia w branży budowlanej

Firma Michał Marczyk Usługi Ogólnobudowlane, z siedzibą w Markach koło Warszawy, powstała w 1999 roku. Świadczy szeroki zakres usług ogólnobudowlanych i realizuje wszelkiego rodzaju roboty ziemne. Oferuje niwelowanie i podnoszenie terenu oraz wykonanie wykopów, zarówno pod fundamenty i chodniki, jaki i instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne czy gazowe. Specjalizuje się także w wyburzeniach budynków i pracach rozbiórkowych. Jednostka zajmuje się wycinką drzew i krzewów oraz usuwaniem ich korzeni. Ponadto oferuje wynajem koparek wraz z obsługą operatorów. Świadczy także usługi załadunkowe, w tym także rozładunek i załadunek palet. Prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych takich jak piasek, żwir i ziemia oraz dostarcza je na miejsce prowadzonej przez Klienta inwestycji. Firma w swojej ofercie ma także odśnieżanie parkingów, dróg i chodników oraz posypywanie nawierzchni piaskiem

Profesjonalizm w każdym calu

Przez ponad 20 lat istnienia firmy nieustannie doskonalimy swoje umiejętności. Nasi pracownicy posiadają nie tylko wszystkie wymagane uprawnienia do wykonywania prac ogólnobudowlanych oraz robót ziemnych, ale także mają wieloletnią praktykę w branży.  Łącząc wiedzę i doświadczenie z możliwościami naszego ciężkiego sprzętu budowlanego jesteśmy w stanie podjąć się i należycie zrealizować nawet najtrudniejsze projekty. Powierzone nam zadania wykonujemy profesjonalnie i terminowo. Jesteśmy także konkurencyjni cenowo. Działamy zgodnie z prawem budowlanym i przywiązujemy dużą wagę do zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Dbamy nie tylko o naszych pracowników i ich komfort pracy, ale także o sprawność techniczną posiadanego sprzętu budowlanego, który wykorzystujemy do realizacji zleconych działań.

Od początku istnienia naszej firmy wykonaliśmy setki projektów dla Klienta indywidualnego. Pracowaliśmy także dla wielu firm. Przez Credit Agricole Bank Polska S.A. zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Sprawdzony Partner w Biznesie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Doradzimy, zaplanujemy prace i rzetelnie je wykonamy.